Yenilenen imar yasaları gereği artık toplu yaşam alanlarında sığınak yapılma zorululuğu vardır.
Tüm riskli durumları göz önünde bulundurarak önlem almak için Antalya baca ve havalandırma sistemleri olarak sığınak havalandırma sistemlerini uygulamaktayız.Sığınaklar olası bir savaş veya doğal afet durumunda kullanacağımız toplu olarak içinde bulunacağımız alanlardır. Bu alanlar genelde binaların zemin katlarının da altında yapıldığı için nefes alınabilmesine imkan verecek sığınak havalandırma sistemleri yapılmaktadır.
Antalya baca ve havalandırma sistemleri olarak firmamız Antalyada sığınak havalandırması yapmaktadır.Sığınak havalandırmaları kişi sayısına göre projelendirilmekte ve yapılmaktadır. Sığınak havalandırması da buna göre şekillenmelidir.
Kişi sayısına göre temiz hava ihtiyacı belirlenir ve sığınak havalandırmaları buna uygun inşa edilir.Antalya baca ve havalandırma sistemleri tarafında sığınak havalandırma sistemlerimde dış ortamda saldırı olması halinde ortama atılacak nükleer ya da kimsayal maddelerin kokusunun dahi sığınak alanına girmemesi için sistem korumalı olarak yapılır ve koruma amaçlı iç yüzeyler kurşun levhalarla kaplanır.

Antalya Sığınak Havalandırma
Hemen Ara0541 352 07 86 eleska wpWHATSAPP
Antalya Baca Havalandırma